ОМС та проекти міжнародної допомоги

Конкурс проектів на підтримку ініціатив від партнерств по протидії пандемії С0VID-19-19 та подоланню її негативних наслідків за фінансової підтримки уряду Швеції

Уряд Швеції та Програма розвитку ООН (ПРООН) в рамках реалізації спільного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку»  запрошують прийняти участь у конкурсі партнерських соціально-економічних проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19 на території України.

 

До участі у конкурсі заохочуються неурядові та благодійні організації у партнерстві з бізнесом та/або владою, проєкти яких направлені на пожвавлення та активізацію економічних ініціатив, що сприятимуть протидії та полегшенню наслідків пандемії коронавірусу на території України.

 Пріоритет надаватиметься ініціативам, які націлені на розширення економічних прав і можливостей жінок та задоволення потреб найбільш вразливого та постраждалого населення з обмеженими можливостями, людей похилого віку, сільського населення.

Активності запропоновані для імплементації, як частина проєктних пропозицій, можуть включати інноваційні рішення у сфері соціально-економічного розвитку, освіти, працевлаштування, охорони здоров’я, міського проєктування та залучення громад, які сприятимуть підтримці, розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії COVID-19.

Територія проведення конкурсу – 22 області України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська,  Київська, Львівська, Миколаївська,  Одеська, Полтавська,  Рівненська,  Сумська, Тернопільська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, Харківська, Херсонська,  Хмельницька.

Тривалість запропонованих проєктів не має перевищувати шість місяців.

Сума гранту варіюватиметься від 600 тис. грн до 800 тис. грн.

Заявники, від імені утвореного партнерства, мають підтвердити співфінансування у розмірі 50% від загального бюджету проєкту.

Кінцевий термін подання заявок: 11 вересня 2020 року.

 

Більш детальна інформація та форма на участь доступна за посиланням

https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/empowered-partnership-for-sustainable-development-program/partner-projects-contest.html.

Чат-бот Гаряча лінія