
Війна, яку почали рашисти, приносить за собою кров, розруху і біль від втрат. Пройшла Охтиркою, йде країною, залишаючи по собі страшні сліди, болісні і незворотні. Ми відбудуємо будинки та інфраструктуру, але ми не зможемо оживити тих, кого вбила ця війна. Зате ми можемо проявляти любов до оточуючих, єднатися і турбуватися про живі серця. Ми повинні робити все можливе, щоб дитинство було щасливим в цих умовах. Особливо важливо турбуватися про тих, хто втратив батьків.

Саме для таких дітей проведена спеціальна гуманітарна місія між Охтиркою та містами Швейцарії. Результат чудовий: команда Охтирської міської ради спільно з благодійним фондом «Світле майбутнє Охтирки» вручили дітям подарунки до Різдвяних свят від компанії TE Connectivity aus Schafhausen з міста Шафхаузен (Швейцарія).

Теплий одяг, іграшки та смаколики прямували в Охтирку на радість дітям із дружньої нам Швейцарії. Організаційними питаннями та доставкою в Охтирку займалися волонтери зі швейцарського міста Устер Лілія КВАРДЕР, Ірина ШЕФЕР, Світлана ГФЕЛЛЕР.

«Я дуже сподіваюся, що дітки, яким ви дасте ці подарунки, які були зібрані з любов’ю, будуть задоволені», – написала у вітальній листівці Світлана ГФЕЛЛЕР і висловила слова вдячності міському голові Павлу КУЗЬМЕНКУ і готовність надалі сприяти місту-герою в гуманітарній сфері.

Ці якісні та гарні речі отримали діти, чиї батьки загинули під час бойових дій. Таких в Охтирській громаді – 18 родин.
Крім того, за бажанням волонтерів великий пакунок був переданий також учасникам колективу зразкового ансамблю «Крошки».
Дякуємо друзям зі Швейцарії за увагу та піклування про дітей з Охтирської громади! Від такої турботи на душі стає тепло 
