ОХТИРСЬКА ГРОМАДА ПРОВОДИТЬ В ОСТАННЮ ПУТЬ ЗАГИБЛОГО НА ВІЙНІ СЕРГІЯ БЕЗДРАБКА
Змушені знову повідомити про втрату. Військовослужбовець з Охтирки отримав поранення на позиції оборони в районі бойових дій Донецької області під час виконання бойових завдань.
При виконанні бойового завдання загинув солдат БЕЗДРАБКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 1991 року народження, стрілець-зенітник зенітного ракетного відділення зенітного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки.
Сергій загинув 29 жовтня під час обстрілу (роти вогневої підтримки) з міномету 82 мм – отримав вогнепальне осколкове поранення з боку збройних сил російської федерації.
Важко. Боляче. Бракує слів.
Щирі співчуття родині та близьким.
Вічна пам’ять та слава Герою!
Церемонія прощання відбудеться завтра, 11 листопада.