НАКОПИЧЕНЕ СМІТТЯ ВИВЕЗУТЬ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ
СМІТТЄЗБИРАЛЬНА МАШИНА ВЖЕ ВІДНОВЛЕНА
Охтирчани другий день поспіль звертаються до міської влади зі скаргами на переповнені сміттям контейнерні майданчики. Павло Кузьменко дав доручення з’ясувати обставини “сміттєвого колапсу”.
Адміністрація ДП «ВЕРП» пояснює, що така ситуація виникла через несправність спецтехніки, яка зараз знаходиться на ремонті. Працівники запевняють, що добре розуміють нарікання містян і намагаються якомога швидше вирішити питання. Очікується, що вже завтра о 6 годині ранку техніка зможе виїхати на рейс, щоб очистити місто.
Дійсно, техніка застаріла і доволі часто виходить з ладу, тож керівництво підприємства зараз опрацьовує варіанти оновлення автопарку, що складно реалізувати через брак фінансових ресурсів. Також актуальною залишається кадрова проблема у зв’язку з мобілізацією.
Дорогі охтирчани! Розуміємо шквал обурення. Розділяємо ваші емоції. Недоліки будуть усунені у найкоротший термін.