Визначено кандидатів на звання “Людина року”
До уваги членів комісії були представлені подання на претендентів від відділу культури і туризму, Охтирської міської організації ветеранів війни і військової служби “Маю честь” та КЗ “Охтирська ЦРЛ” з відповіднами пакетами документів.
Відповідно до Положення про комісію проведено обговорення кандидатур, шляхом голосування підтримано кандидатури Яковця Олександра Васильовича – начальника Охтирського гарнізону, командира окремого полку оперативного забезпечення в/ч А0563, учасника АТО та Крошки Лариси Анатоліївни – викладача Охтирської музичної школи, керівника дитячих вокальних колективів КЗ “Охтирський міський центр культури і дозвілля” та Охтирської музичної школи.
Наступний крок – прийняття рішення міської ради про визначення одного номінанта на звання “Людина року” напередодні святкування Дня міста.