На засіданнях комісій розглянуто проблемні питання

1 Вересня 13:24

31 серпня 2021 року під головуванням заступника міського голови Людмили СТАВИЦЬКОЇ відбулись засідання: тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій,  стипендій та інших соціальних виплат, міської робочої групи з питань легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення, міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території м. Охтирка.

На засіданні тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій,  стипендій та інших соціальних виплат відмічено, що впродовж серпня 2021 року  сума боргу із заробітної плати на підприємствах – боржниках міста  зменшилась на  1085,8 тис. грн і  за оперативними даними станом на 31.08.2021 склала 1193,7 тис. грн, а саме: у Філії  «Охтирський  сиркомбінат» ПП«Рось» – 77,8 тис. грн, на ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України – 606,5 тис. грн, КП «Благоустрій» – 334,4 тис. грн,  КП «Центральна районна  аптека № 4» Охтирського району  – 175,0 тис.грн.

У серпні 2021 року на підприємствах – боржниках   КП «Благоустрій»  і ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів» складено графіки погашення заборгованості  із заробітної плати з кінцевим терміном ліквідації боргів до 01.01.2022 року. Рішенням комісії зобов’язано керівників підприємств – боржників із заробітної плати вжити активних заходів для забезпечення своєчасної виплати поточної заробітної плати та виконання графіків погашення заборгованості з неї.

На засіданні міської робочої групи з питань легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення розглянуто питання  про роботу проведену в рамках роз’яснювальної кампанії  щодо переваг  задекларованої праці та ризиків неоформлених трудових відносин. За результатами  прийнято рішення, яким управлінню соціального захисту населення Охтирської міської ради  доручено підготувати лист до Управління Держпраці в Сумській області з інформацією про виявлені випадки використання фізичними особами – підприємцями незареєстрованої праці  з метою вжиття відповідних заходів.

Міською комісією з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території м. Охтирка розглянуто результати обстежень матеріально-побутових умов проживання сімей двох внутрішньо переміщених осіб. За результатами розгляду на підставі постанови КМУ №365 від 8 червня 2016 року «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» управлінню соціального захисту населення Охтирської міської ради надано дозвіл на призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за фактичним їх місцем проживання/перебування.

 

Управління соціального захисту населення

Охтирської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія