Перевірка стану організації харчування
Відповідно до протокольного доручення № 52 голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 07.05.2025, наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації № 178-ОД від 12.05.2025 року, 28 травня 2025 року в Ліцеї №1 Охтирської міської ради Сумської області було здійснено перевірку стану організації харчування, з метою створення безпечного і здорового освітнього середовища, забезпечення дітей здоровим, збалансованим та різноманітним харчуванням.
Перевірка здійснювалася комісією у складі:
Давидовою Я.Ю., Лисюком В.В. протягом двох годин було здійснено перевірку упровадження НАССП, санітарного стану харчоблока та взято проби готової продукції на калорійність.
Лободою Н.В., Високос Т.О. за 20 хвилин було перевірено розпорядчі та нормативні документи Ліцею, на підставі яких здійснюється організація харчування: накази, річний план, протоколи педагогічної ради, батьківських зборів, нарад при директорові та інші.
Чекаємо на результати перевірки.