Відбувся Чемпіонат Сумської області з боротьби самбо, який зібрав у Сумах понад 100 спортсменів з різних громад. Охтирські спортсмени мають прекрасну фізичну підготовку, впевнені в собі та змагались за лідерство у чемпіонаті.
Переможцями у своїх категоріях стали:

Шелег Катя

Кіяшко Софія

Мотренко Олександр

Срібні нагороди вибороли:

Яценко Назар

Павлов Назар

Тетяненко Дмитро

Монжай Софія

Бронзові призери:

Гончаренко Даніл

Колеснік Максим

Базалій Данііл

Пестрецов Іван

Ломакін Нікіта

Беспалов Артем

Нетіпа Іван

Мірошніченко Владислав

Кудреватих Матвій

Макарцев Іван

Вітаємо тренерів та спортсменів з перемогами і бажаємо, щоб ваша воля і сила ніколи не давали вам здатися і опустити рук без боротьби.
Участь охтирських спортсменів у змаганнях забезпечено за рахунок коштів місцевого бюджету.