Забезпечення в освітніх закладах комфортних та сучасних туалетних кімнат є не менш важливим ніж ремонтні роботи

15 Жовтня 17:55

Дитинство – це радість, натхнення, сміливі мрії, довіра до світу. Міська влада разом із керівниками закладів освіти створюють затишну атмосферу для дітей у всіх навчальних установах: дитячих садочках, школах, позашкільних закладах.

Забезпечення в освітніх закладах комфортних та сучасних туалетних кімнат є не менш важливим ніж ремонтні роботи чи закупівля матеріально-технічного обладнання. Тому за останні роки суттєво оновлено санітарні вузли: стіни та підлога викладені кахлями, встановлена сучасна сантехніка, замінено системи водопостачання та водовідведення. Обов’язковою вимогою до шкільної вбиральні на всіх рівнях – від молодшої до старшої школи – наявність перегородок та дверей у кожній кабінці, для хлопчиків – встановлення пісуарів. Це питання також вирішено майже в кожному закладі, враховуючі й заклади дошкільної освіти.

Гостро стояло питання забезпечення внутрішнім туалетом ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – потрібно було зробити добудову, у 2017 це питання було вирішено: туалет знаходиться у приміщенні школи, у зручному для учнів місці. У 2020 році спеціальну санітарну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами було облаштовано в ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

На сьогоднішній день здійснюються роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації по облаштуванню новим санвузлом з добудовою, яким будуть користуватися учні та дітки з інвалідністю в ЗОШ І-ІІ ст. № 6.

Чат-бот Гаряча лінія