17 ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ – ОХТИРЧАНИ!

22 Січня 14:01
Відбувся Чемпіонат Сумської області з боротьби самбо, який зібрав у Сумах понад 100 спортсменів з різних громад. Охтирські спортсмени мають прекрасну фізичну підготовку, впевнені в собі та змагались за лідерство у чемпіонаті.
Переможцями у своїх категоріях стали:
🔸Шелег Катя
🔸 Кіяшко Софія
🔸 Мотренко Олександр
🥈 Срібні нагороди вибороли:
🔸 Яценко Назар
🔸 Павлов Назар
🔸 Тетяненко Дмитро
🔸 Монжай Софія
🥉 Бронзові призери:
🔸 Гончаренко Даніл
🔸 Колеснік Максим
🔸 Базалій Данііл
🔸 Пестрецов Іван
🔸 Ломакін Нікіта
🔸 Беспалов Артем
🔸 Нетіпа Іван
🔸 Мірошніченко Владислав
🔸 Кудреватих Матвій
🔸 Макарцев Іван
👏 Вітаємо тренерів та спортсменів з перемогами і бажаємо, щоб ваша воля і сила ніколи не давали вам здатися і опустити рук без боротьби.
💲 Участь охтирських спортсменів у змаганнях забезпечено за рахунок коштів місцевого бюджету.
Чат-бот Гаряча лінія