У Охтирці вшанували явлення Охтирської Чудотворної ікони Божої Матері

15 Липня 8:14

Головна Святиня Слобожанщини Охтирська Богородиця, списки з якої зберігаються не тільки в Україні, а й далеко за її межами, особливо шанувалася серед українського козацтва і, зокрема, в Охтирському полку. Часто її образ вивішували на військових штандартах поряд з образом «Спасителя».

Зберігається у Свято – Покровському кафедральному соборі – візитній картці міста Охтирка, архітектурній пам’ятці національного значення XVIII століття, занесеній до переліку Семи Чудес Сумщини.

З нагоди 282-річниці явлення Охтирської ікони Божої Матері в Охтирці зібралися православні паломники з різних куточків України, щоб доторкнутися до святині Слобожанщини, взяти участь в урочистостях у Свято-Покровському Соборі та спільно помолитися біля чудодійного образу. Традиційно віряни здійснили хресний хід до каплиці на місці явлення Охтирського чудотворного образу Божої Матері від Покровського Собору.

Шановні жителі громади, у світлий день прийміть наші щирі вітання. Нехай завжди буде благословенна наша Охтирщина, а свято увійде в кожний дім миром, щастям і радістю!

 

Чат-бот Гаряча лінія