ЄМістечко – Місце сили
Комунальний заклад “Охтирський міський центр культури і дозвілля “Кнєжа” з приємністю повідомляє про старт нового проекту “ЄМістечко-Місце сили: ревіталізація закладу культури в м.Охтирка в сучасне “Третє місце”, фінансованого Фондом “Пам’ять, відповідальність, майбутнє” за програмою підтримки “ЄМістечко-місце для кожного в Україні/Ми поруч”.
Метою даної програми є підтримка українських музеїв, бібліотек, театрів, архівів, інших культурних закладів та перетворення їх у так звані «Треті місця» – простори для зустрічей та спілкування.
Заклад щиро вдячний Фонду “Пам’ять, відповідальність, майбутнє”, що серед безлічі заявок відібрали його заявку і надали можливість втілити найсміливіші плани на благо жителів нашої громади.
Фінансування проекту становить 99 000 євро та розраховане до 1 вересня 2026 року, тому за два роки буде докладено максимум зусиль, щоб жителі у закладі знайшли своє місце для розвитку творчих здібностей, зустрічей, спілкування, подорожей, а наш заклад став справжньою культурною родзинкою нашого чудового міста.
Запрошуються до участі в проекті сім’ї, молодь, людей поважного віку, ветеранів, ВПО, ромів.
Особливо чекають жителів, які народилися до 9 травня 1945 року. На них чекає важлива підтримка. Кількість осіб, які можуть підтримати обмежена.
Тому всім бажаючим пропонуємо звернутися безпосередньо до закладу для формування груп, визначення пріоритетності та потреб за адресою: м.Охтирка, вул.Паркова, 2А, в робочі часи з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 год.
Проєкт фінансується Фондом “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ).