ЯК ОХТИРСЬКІ ДІТИ В ОПІШНІ ПОБУВАЛИ

11 Серпня 10:45
10 серпня відбулася захоплива поїздка для дітей пільгових категорій до Національного музею-заповідника українського гончарства в смт Опішня Полтавської області, що в топі найбільш відвідуваних, креативних і кращих музеїв під відкритим небом.
Цей екскурсійний тур – результат перемовин депутата Охтирської міської ради Ольги КУЗЬМЕНКО з керівництвом музею Національного музею-заповідника в Опішні.
 «Декілька років тому у мене була нагода побувати в Опішні, – розповідає Ольга КУЗЬМЕНКО. – Дуже сподобалось, бо я в принципі прихильник внутрішнього туризму, а Полтавщина – це гостинність, справжній український колорит, шарм етнокультури. Прекрасне місце, душевне. Щиро дякую керівництву музею, що відгукнулися на прохання і організували для 32 діток з Охтирки таку теплу зустріч».
Діти отримали нові знання, безліч вражень та позитивних емоцій, взяли участь у майстер-класі з виготовлення гончарних виробів з глини. Поринули в прекрасний світ, створений руками майстрів, так як селище Опішня є столицею гончарства в Україні.
Радісно, що цього літа діти з Охтирки бувають в різних куточках України у результаті співпраці та домовленостей між міським головою Охтирки та головами інших громад. Загалом більш як сто дітей вже відвідали закарпатське місто Берегове та хмельницький Меджибіж, ще одна група маленьких охтирчан продовжує цікаво проводити час в Моршині.
 «Діти особливо важко переживають війну. Тому сьогодні вкрай важливо допомагати дітям відволіктися від сигналів повітряних тривог, підбадьорити, – говорить Ольга КУЗЬМЕНКО. – Хотілося б, щоб якомога більше охтирських дітей мали змогу подорожувати, відпочивати, радіти. І миру усім нам».
Чат-бот Гаряча лінія