«ШКОЛА РАДІОЖУРНАЛІСТИКИ» НА ХВИЛІ 103.7
Триває реалізація спільного проєкту Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, ОМЦПО-МАН, ТРК «Охтирка» – «Школа радіожурналістики» із залученням закладів загальної середньої освіти.
27 вересня – 1 жовтня 2021 року під час щоденних прямих ефірів «Новини закладів освіти Охтирки» з радіослухачами були:
у рубриці «Школа 1-news» – Олександр ХОРУЖЕНКО, учень 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 з новинами про цікаві заходи закладу загальної середньої освіти, зокрема про відзначення Дня миру та зустріч членів Євроклубу з волонтеркою Елізабет Мариною з Болгарії;
у рубриці «Хроніки позашкілля» – Анастасія Охромєєва, керівник гуртка «Образотворче мистецтво» ОМЦПО-МАН та її вихованки Ольга ЧУТ, учениця 6 класу, Єва ШЕВЧЕНКО, учениця 7 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 5 ім.Р.К.Рапія з розповіддю про діяльність та досягнення юних митців центру; Єлизавета БЕЗДРАБКО, учениця 7 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№8, вихованка гуртка «Народний танок» ОМЦПО-МАН з висвітленням перебігу участі закладу позашкільної освіти в обласних змаганнях з шахів та конкурсі «Моральний вчинок», Ольга ЛИТОВЧЕНКО, методист з новинами центру та попередньою презентацією «Школи радіожурналістики» у обласному проєкті «Діти розбудовують громаду»;
у рубриці «Освітній часопис Охтирщини» – Каріна МАХОТЬКО, Лілія БРОВАЧ, учениці 10 класу Охтирської загальноосвітньої школи №8, вихованки гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН з історією Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника;
29 вересня Єлизавета БЕЗДРАБКО узяла участь в майстер-класі «Знайомимося з професією радіожурналіста». Юна ведуча отримала поради та настанови від Світлани ТЕРЕШКОВОЇ з ораторського мистецтва, прослухала виступи учасників прямого ефіру – Ніни МОРОХОВСЬКОЇ, начальника служби у справах дітей Охтирської міської ради, Ольги ЛИТОВЧЕНКО методиста ОМЦПО-МАН.
1 жовтня Дарина ШТАГЕР, Софія ІЛЬЧЕНКО, Еста ГОДВІН, учениці 5 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, вихованки гуртка «Вокальне мистецтво» ОМЦПО-МАН та їх керівник Марина ТЕМНИШЕВА узяли участь у тематичній передачі «Музика нас з’єднала», присвяченій Міжнародному дню музики.
Приєднатися до ТРК «Охтирка» дуже просто – набрати у Вашому телефоні функцію «Радіо», хвиля «103.7» та приєднати навушники, або налаштувати Ваші радіоприймачі на цю хвилю і Ви в зазначений час з НАМИ!
