Станом на 12 квітня нових лабораторно підтверджених випадки інфікування на COVID-19 не встановлено
За даними Охтирського відділу ДУ “Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” станом на 12 квітня нових лабораторно підтверджених випадки інфікування на COVID-19 по Охтирській міській територіальній громаді з урахуванням Староіванівського старостинського округу не встановлено. Нагадаємо, з початку епідемії по Охтирській міській територіальній громаді з урахуванням Староіванівського старостинського округу встановлено 2895 випадків захворювання, 2429 осіб одужали, 26 хворих померли.
На лікуванні в КНП ОМР “Охтирська ЦРЛ” знаходяться 95 осіб, з них: у 74 хворих підтверджений COVID-19, 30 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці. За добу поступило 8 хворих, виписано – 0. На лікування пацієнтів з COVID-19 та підозрою виділено 102 ліжко-місця.
Сімейними лікарями КНП ОМР ”Охтирський центр первинної медико-санітарної допомоги” з 09.04.2021 прийнято 560 осіб. Сімейними лікарями центру за 09.04.2021 року проведено тестування на наявність антигену 50 особам, позитивні результати виявлені у 14 осіб, методом ПЛР відібрано зразків матеріалу у 15 осіб та направлено до ДУ “Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України”. 194 активних хворих на COVID-19 знаходяться на обліку та під наглядом сімейних лікарів.
За минулу добу по Сумській області COVID-19 підтвердили у 377 осіб (Білопільський р-н – 2, Глухів – 5, Глухівський р-н – 3, Конотоп – 86, Конотопський р-н – 5, Лебедин – 22, Лебединський р-н – 13, Ромни – 37, Роменський р-н – 28, Суми – 167, Сумський р-н – 9)
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 915 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Суми – 1).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 53296 осіб, з них за минулу добу – 285 (Білопільський р-н – 9, Глухів – 3, Краснопільський р-н – 3, Кролевецький р-н – 5, Лебедин – 42, Лебединський р-н – 24, Роменський р-н – 11, Суми – 151, Сумський р-н – 37).
Інформація щодо заповненості ліжок (відсоток) у закладах охорони здоров’я Сумської області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 за посиланням: http://sm.gov.ua/ru/oda/21225.
При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю!