Підведено підсумки інформаційно – освітнього проєкту «Школа радіожурналістики на хвилі 103.7»

7 Грудня 10:24

Спільний інформаційно-освітній проєкт «Школа радіожурналістики на хвилі 103.7» був створений та реалізований соціальними партнерами: Охтирським міським центром позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді, Охтирською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. № 1 та комунальним  підприємством «ТРК «Охтирка» із залученням закладів загальної середньої освіти міста.

У рамках проєкту, який тривав 8 місяців (лютий – листопад 2021 року), учасники побували на 15 екскурсіях до КП «ТРК «Охтирка», під час яких ознайомилися з історією радіомовлення на Охтирщині, процесом створення радіопередач та їхнім технічним забезпеченням, проведених інженером, завідувачем відділу радіоінформації КП «ТРК «Охтирка» Віктором Бренем; відвідали 16 майстер – класів із радіожурналістики в прямому ефірі від ведучої, директорки КП «ТРК «Охтирка» Світлани Терешкової; підготували та випустили в ефір 21 тематичну передачу; висвітлювали новини у 109 щоденних 3-5 хвилинних прямих ефірах в рубриці «Новини закладів освіти Охтирки», зокрема,  8 – у режимі «Дзвінок у студію.

За час реалізації було залучено до спільного інформаційно-освітнього проекту «Школа радіожурналістики на хвилі 103.7» близько 500 вихованців ОМЦПО-МАН, учнів Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, закладів загальної середньої освіти міста, 30 педагогів. Хід проєкту щотижнево висвітлювався на сайтах Охтирської міської ради, відділу освіти, Охтирського МЦПО-МАН, ЗЗСО, у друкованих та електронних ЗМІ міста, у мережі інтернет.

26 травня 2021 року вихованці гуртка «Юні журналісти» Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук (керівник Тетяна Стась) були запрошені на пресконференцію з міським головою Павлом Кузьменком, де одним з розглянутих питань стало створення дитячо-юнацького інформаційного простору в громаді та діяльність «Школи радіожурналістики». Учасники проєкту в липні 2021 року на запрошення Філії акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Сумська регіональна дирекція взяли участь в ефірі «В Охтирці виховують «медійну молодь» («Українське радіо-Суми», передача «З перших вуст»), репрезентували «Школу радіожурналістики».

Проєкт допоміг вихованню культури взаємовідносин у соціумі громади, інтеграції в суспільстві, профорієнтації здобувачів освіти, приверненні уваги жителів краю до освітніх і комунікативно-творчих проблем дітей та підлітків. А в підсумку був створений якісний контент продукт – щоденні освітянські новини очима школярів, що сприяв позитивному іміджу освітньої галузі Охтирської громади.

Дякуємо усім, хто був з нами на хвилі 103,7: активній шкільній молоді Охтирської громади – учасникам довготривалого цікавого заходу, Охтирській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, ТРК «Охтирка», директорам та педагогічним колективам міста, батькам за надану можливість дітям долучитися до світу медіапрофесій та творення медіапростору Охтирки!

 

 

Чат-бот Гаряча лінія