Про роботу зі зверненнями громадян у відділі соціальних виплат за І півріччя 2020 року
За І півріччя 2020 року до управління з надання всіх видів соціальної допомоги звернулось 3925 осіб, із них поштою надіслали документи 747 осіб, надійшло в електронній формі через офіційний веб-портал Міністерства соціальної політики України 67 заяв, за усними консультаціями та роз’ясненнями звернулось 2300 громадян.
Призначено 1218 соціальних допомог:
– допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами призначено 50 чол.;
– допомогу при народженні дитини призначено 141 чол.;
– допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначено 23 чол.;
– допомогу на дітей одиноким матерям призначено 309 чол.;
– тимчасову допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів призначено 9 чол.;
– державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям призначено 284 сім’ям;
– допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам призначено 25 чол.;
– допомогу по догляду за інвалідом внаслідок психічного розладу призначено 106 чол.;
– компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, що нездатні до самообслуговування призначено 52 особам;
– виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня» – 3 особам;
– державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію – 13 чол.;
– тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату – 32 чол.;
– допомогу на дітей, що виховуються у багатодітних сім’ях – 21 сім’ям;
– компенсацію послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» призначено 1 особі;
– допомога на дітей фізичним особам підприємцям – 149 чол.
Станом на 01.07.2020 року соціальні допомоги одержують 3095 жителів Охтирської міської об’єднаної територіальної громади.
З початку року житлову субсидію призначено 6623 сім’ям, в тому числі без звернення громадян призначено субсидію на наступний період 5832 сім’ям.
За І півріччя 2020 року за призначенням субсидії на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива звернулось 55 чоловік, призначено 51 сім’ї (не призначено – 4 чол., у зв’язку з перевищенням обов’язкового відсотку платежу).
Станом на 01.07.2020 року отримує субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 6076 сімей або 31,7 % від загальної кількості сімей, що проживають у місті (із них 3384 сімей мають субсидію у розмірі «0»).
Управління соціального захисту населення
Охтирської міської ради