Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів

24 Березня 8:23

З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області видано наказ про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2023 році, яким передбачено:

1. Заборона здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства на період нересту риб та розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області, у такі терміни:

– у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 01 квітня по 20 травня 2023 року включно; – у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2023 року включно;

– у придаткових водоймах (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 30 червня 2023 року включно.

2. Оголошено нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області, за виключенням тих, що знаходяться в адміністративних межах населених пунктів, де дозволяється у період нересту любительський вилов (добування) риби з берега гачковими знаряддями з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою.

3. На водних об’єктах в період нересту заборонено пересування всіх транспортних засобів чи моторних суден у заборонених місцях у період нересту, на нерестовищах, за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади.

Наказ Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області

Чат-бот Гаряча лінія