ВІДБУДОВА РАЗОМ ІЗ MEDAIR

19 Грудня 13:22
На фото – будинок по вулиці Перемоги, 6 в Охтирці. Вересневої ночі неподалік нього влучив російський боєприпас – вороги вдарили керованою авіаційною бомбою.
Після атаки цей будинок був найбільш пошкодженим зі всіх навколишніх, найперше – вибухом вибило вікна. Тоді, після термінової наради при міському голові, оперативно відреагували всі служби, ДСНС, комунальники, місцеві організації та всі небайдужі. На ситуацію відгукнулися надійні партнери Охтирської міської ради із міжнародних благодійних організацій, які допомогли нам подолати першочергові потреби.
Всі роботи з ліквідації руйнувань були виконані, але залишилось не закритим питання заміни вікон у під’їздах. На жаль, за виконання таких робіт, як правило, не беруться благодійники. Тоді на виручку прийшла команда Medair.
За фінансування швейцарської неурядової гуманітарної організації MEDAIR наразі завершуються роботи з відновлення під’їзних вікон у будинку по вул. Перемоги, 6.
Всього за сприяння MEDAIR вдалося встановити 12 під’їзних вікон і провести аналогічні роботи в 9 приватних домогосподарствах Охтирки. Тривають роботи на інших об’єктах.
❤ Дякуємо світу та тим організаціям, які проходять цей непростий шлях разом з нами, ОХТИРЧАНАМИ! Подякуймо в коментарях команді MEDAIR! Давайте будемо вдячними за всі ті добрі справи для нашого міста і для людей!
Чат-бот Гаряча лінія