Як працюють комунальні служби по прибиранню міста від снігу та льоду, перевірив заступник міського голови Олександр МАСЛО

13 Січня 10:27

Сьогодні у місті випав перший сніг. Комунальники з самого ранку почали посипати  дороги протиожеледними засобами. Двірники розчищають тротуари та зупинки громадського транспорту. Їм на допомогу вийшла й малогабаритна техніка.

«Першочергові роботи проводяться по центральних вулицях міста та вулицях, якми рухається маршрутний транспорт. За прогнозами синоптиків сніжитиме  ще й найближчу добу. Вся техніка на прибирання міста від снігу готова», – розповів директор комунального підприємства Охтирської міської ради «Благоустрій» Анатолій БАСОВ.

Поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій, прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. За очищення від снігу у дворах багатоповерхівок, міжбудинкових проїздів відповідальні управителі та ОСББ, а біля приватних –  власники чи орендарі.  Ці норми передбачені в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює інспекція з благоустрою.

Чат-бот Гаряча лінія