Якісні рекреаційні зони у місті – це один із чи не найголовніших пріоритетів кожного містянина

23 Жовтня 11:39

Якісні рекреаційні зони у місті – це один із чи не найголовніших пріоритетів кожного містянина. Адже відпочинок потрібен кожному і дуже важливо мати змогу організувати своє дозвілля з сім’єю чи друзями.

Тому значна увага останні роки була приділена облаштуванню  саме рекреаційних зон нашого міста. Парк, що розташований по вулиці Парковій,  став улюбленим місцем не тільки дітлахів, але й мам з візочками та взагалі жителів міста. Серед буденної метушні  прогулятись парком серед, відпочити у затінку дерев  на облаштованих лавочках та помилуватись красою річки – є найкращим відпочинком. Для маленьких охтирчан тут встановили контактні скульптури та гойдалки. Відрадно, що парк продовжує розвиватися та розширюватися. Триває реалізація проєктів  бюджету участі: розчищено територію від кущів і деревної порослі, інших рослинних залишків, облаштовано пішохідну доріжку, встановлено ліхтарі, садово-паркові меблі, урни для сміття.

Міський парк є ще однією рекреаційною зоною міста, який отримав великий шанс перетворитися на громадський простір здебільшого для любителів активного відпочинку. Тут побудували футбольне поле, скейт-майданчик, воркаут-майданчик та встановили металеву огорожу,  що убезпечує відпочинковий простір. Комфорту та затишку додають декоративні дерева, кущі та облаштовані газони. Літніми спекотними днями значною увагою користується фонтан, особливо серед маленьких містян.

Відтак, дві найбільші рекреаційні зони міста набудуть якісного вигляду та слугують для містян як майданчики для проведення дозвілля.

Чат-бот Гаряча лінія