Ювілейний концерт народного аматорського хорового колективу ветеранів війни, праці та військової служби

14 Червня 8:44

12 червня 2021 року в приміщенні комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа» відбувся ювілейний концерт народного аматорського хорового колективу ветеранів війни, праці та військової служби «Життя як пісня, а пісня як життя».

Чудова атмосфера, гарний настрій, подарунки, море квітів, гучні оплески, вигуки  «браво», щирі слова вітання та похвали – ось найвища нагорода за 35-ти річну діяльність хору  на чолі з керівником Олександром Кравченком

Різноманітний репертуар від жартівливих пісень до сумних, слова яких проникали в найпотаємніші куточки серця, викликали шквал почуттів та емоцій не лишив байдужим жодного слухача в залі.

Не лишилося осторонь такої події і керівництво міста. Вітати ювілярів прийшли міський голова Павло Петрович Кузьменко,  голова ради міської організації ветеранів Людмила Олексіївна Полякова, начальник відділу культури і туризму Любов Петрівна Бобарикіна, директор комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа» Марина Олексіївна Глущенко-Калач.

Вони привітали колектив з такою визначною подією в їхньому творчому житті та побажали хористам міцного здоров’я, нових успіхів та досягнень на творчій ниві. Адже всі традиції та моральні цінності передаються у піснях. Пісня – душа народу, безцінна культурна спадщина, яку ми повинні знати та берегти, яка завжди буде супроводжувати кожного з нас у житті.

 

 

Інформація надана комунальним закладом «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа»

Чат-бот Гаряча лінія