У 2018 році у нашому місті було побудовано два футбольних поля зі штучним покриттям у міському парку та у мікрорайоні «Дачний»

23 Жовтня 5:26

У 2018 році у нашому місті було побудовано два футбольних поля зі штучним покриттям у міському парку та у мікрорайоні «Дачний» за рахунок коштів державного (1396.989 тис. грн.) та міського (1396.989 тис. грн.) бюджетів.

Поява цих двох спортивних майданчиків у загальнодоступних місцях дозволила покращити спортивну інфраструктуру міста, забезпечити організоване та змістовне дозвілля нашої молоді, створити нові можливості для занять спортом та підтримки здорового способу життя.

Міською владою було створено умови для фізичного розвитку мешканців міста, проте кожного року, щоб підтримувати спортивні майданчики в належному стані з міського бюджету доводиться виділяти кошти на проведення ремонтних робіт.

Так, у 2019 році з міського бюджету було виділено 100 тис. грн. на заміну пошкоджених секцій огорожі, заміну сітки на воротах, ремонт швів,  розчісування штучної трави та улаштування гумової крихти.

У 2020 році на ремонт огорожі футбольних полів використано коштів з міського бюджету на суму 93.0 тис. грн..

Шановні охтирчани, в черговий раз звертаємось до вас із прохання відповідально ставитись до майна нашої громади.

 

Чат-бот Гаряча лінія