У Міському парку відбулися святкові заходи до Дня фізичної культури і спорту

11 Вересня 2:14
Напередодні Дня фізичної культури і спорту, яке щорічно відзначається у другу суботу вересня, у Міському парку, який поправу можна назвати спортивним, було гамірно та людно.
Тут зібрались спортсмени – гордість міста: ветерани, вихованці Охтирської спортивної школи, клубів та гуртків, тренери та вчителі фізичної культури загальноосвітніх закладів. Молодь прийшла підтримати своїх друзів і, можливо, знайти вподобання для себе.
З нагоди свята грамотами міського голови були нагороджені найкращі спортсмени, тренери, ветерани спорту та меценати. Зі списком можна ознайомитись за посиланням: http://www.doc.okhtyrkamr.gov.ua/№-224-од-про-нагородження-грамотами-міс/
Наші спортсмени продемонстрували виступи з карате, спортивної акробатики, провели майстер-класи та тренування з боротьби дзюдо й самбо, легкої атлетики, футболу, панкратіону, тенісу настільного, спортивного туризму, боксу, ганболу.
З початку 2021 року 1161 спортсмен Охтирки взяв участь у 114 змаганнях з різних видів спорту обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів та вибороли 527 призових місць.
Міський голова Павло КУЗЬМЕНКО разом зі спортивною легендою нашого міста Юрієм МЕЄРОВИЧЕМ вручили посвідчення «Майстер спорту з самбо» ФЕДОРЧЕНКО Ярині. Це її вже друге посвідчення, перше – «Майстер спорту з дзюдо». У 2020 році Ярина виборола «золото» серед дівчат у ваговій категорії до 40 кг на чемпіонаті світу з самбо. Дівчина почала свій спортивний шлях з Охтирської спортивної школи. Підготовкою майбутньої чемпіонки опікувалися відомі тренери Юрій Меєрович та Володимир Кисіль.
Павло Петрович та Юрій Михайлович побажали всім спортсменам наполегливості, наснаги та «золота» для Охтирки.
Чат-бот Гаряча лінія