У зв’язку з погіршенням погодних умов, в Охтирці з 7.00 години ранку на вулицях міста працює комунальна техніка

13 Січня 6:51

У зв’язку з погіршенням погодних умов, в Охтирці з 7.00 години ранку на вулицях міста комунальна техніка посипає сіллю та піщано-сольовою сумішшю дорожнє покриття. Тротуари, зупинки громадського транспорту від снігу розчищають двірники.

КП «Благоустрій» має необхідний запас посипальних, паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи та оперативної обробки вулично-дорожньої мережі.

Звертаємось до власників автомобілів з проханням не залишати свої авто припаркованими на дорогах, особливо у нічний час, щоб вони не заважали працювати снігоприбиральній техніці.

Також нагадуємо, що в місті діють Правила благоустрою відповідно до яких суб’єкти господарювання, підприємства, установи, організації та фізичні особи, які утримують території населених пунктів повинні: забезпечувати своєчасне прибирання снігу та льоду з балансової та прилеглої території до бортового каменю проїжджої частини. За відсутності з будь-якого боку підприємства, організації, установи, споруди інших об’єктів господарювання, межі прилеглої території встановлюються на відстані 50 м від огорожі (споруди). Межі прилеглих територій до кіосків, павільйонів, лотків встановлюються на відстані 10 м по периметру споруди.

За прибирання дворів та міжбудинкових проїздів відповідальні управителі та ОСББ.

Чат-бот Гаряча лінія