Територією Охтирщини пройде загальнонаціональний марафон «Європейський пробіг заради миру»

18 Вересня 10:33

Протягом 19-22 вересня 2020 року на території Сумської області проходитиме  загальнонаціональний    марафон «Європейський пробіг заради миру»,  що проводиться за підтримки Національного олімпійського комітету України, Міністерства молоді та спорту, Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
У суботу, 19 вересня, учасники марафону завітають до міста Охтирка. Біля КЗ «ОМЦКіД» відбудеться  організаційний захід для учасників заходу за участю представника музею, виступу  зразкового вокального ансамблю «Крошки» та вручення пам’ятних сувенірів.
Далі учасники вирушать до Тростянецької громади.

Довідково

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. З 1987 року захід охопив понад 155 країн світу. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

В Україні естафета «Всесвітній біг миру заради гармонії» проводиться з 1991 року з метою налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів. За цей час його учасники подолали близько 53 500 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали понад 380 000 українців.

Чат-бот Гаряча лінія