Творчість. Успіх. Перемога

12 Жовтня 12:40

За сприяння регіонального представництва центру культурних досліджень Міністерства культури і інформаційної політики України, Міністерства культури Чехії, представництва співробітництва в Празі, Чехії 03.10.2020 року відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль «SOZVEZDIYЕ PODZIMU/ GOLD EUROPE 2020», який є відбірковим  для участі у фіналі у Європі.

Вихованка гуртка Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді «Виготовлення іграшок-сувенірів» (керівник Христич Людмила Володимирівна)  Павлюк Софія достойно представила свою майстерність на конкурсі, в якому взяли участь 12 країн світу: Словакія, Росія, Україна, Арменія, Азербайджан, Болгарія, Молдова, Кіпр, Венгрія, Іспанія, Узбекистан, Чехія. Юна майстриня представила  на розгляд журі два авторських рушника, у техніці в’язання гачком.

За результатами конкурсу Софія виборола два перших місця і нагороджена дипломами Лауреата І ступеня. Христич Л.В. від керівників Міжнародного конкурсу отримала подяку за підготовку учнів до конкурсу та  можливість підтримувати дитячу творчість, яка закладає основу для життя поколінь 21 століття.

Вітаємо Софію та керівника з високою перемогою! Бажаємо успіхів та подальших творчих досягнень!

Чат-бот Гаряча лінія