Соціальні послуги

Комунальна установа «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення» є бюджетною установою і створене  для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах денного перебування.

Територіальний центр у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, рішеннями Сумської обласної ради, розпорядженнями Сумської обласної державної адміністрації, розпорядженнями Сумської обласної державної адміністрації, наказами керівника структурного підрозділу з питань соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, наказами керівника міського структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, нормативними актами, що регулюють його діяльність, а також Статутом  територіального  центру.

На надання соціальних послуг у територіальному центрі мають право:

– громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони  здоров’я України;

– громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий за прожитковий мінімум для  сім’ї.

Місце знаходження  територіального центру  та юридична адреса: 42700, Сумська область, м. Охтирка, пров. Григорія Чикала, 1, тел. (05446) 4-15-40, (05446) 6-15-81.

Чат-бот Гаряча лінія