Розгортання додаткових ліжкомісць для лікування пацієнтів, інфікованих COVID-19

15 Жовтня 15:39

В Охтирці продовжує зростати рівень захворюваності на COVID-19. У зв’язку з заповнюваністю інфекційного відділення пацієнтами з встановленим діагнозом і підозрою на захворювання COVID-19 було прийнято рішення щодо  розгортання десяти додаткових ліжок у неврологічному відділенні з 6 точками підведення кисню та двох ліжок у реанімаційному відділенні Охтирської ЦРЛ.  Тепер загалом є 24 ліжка, пристосованих для лікування пацієнтів, інфікованих COVID-19. З вівторка у неврологічне відділення почали приймати хворих на ковід. Станом на 15 жовтня залишилося 2 вільних ліжка. Опрацьовується питання щодо розгортання, у разі необхідності, додаткових десяти ліжкомісць в ортопедичному відділенні.

Найближчим часом у терапевтичному відділенні розпочнуть монтувати кисневу магістраль та облаштовуватимуть 54 кисневі точки для забезпечення кисневої підтримки хворих на COVID-19 при стаціонарному лікуванні.

 «Станом на сьогодні у місті хворіє вже 84 пацієнти. На стаціонарі  перебувають хворі як з міста так і району. Хочу ще раз наголосити і звернути увагу охтирчан, коронавірус нікуди не зник, а стрімко поширюється. Закликаю усіх дотримуватися проти епідеміологічних заходів – носити маски, мити руки, дотримуватися соціальної дистанції. Будьте не байдужими до оточуючих, при захворюванні і легкому перебігу хвороби перебувайте вдома, не наражайте на небезпеку оточуючих громадян», – зазначив головний лікар КНП ОМР «ОЦРЛ» Віктор Бабич.

Чат-бот Гаряча лінія