Протягом останніх п’яти років значні зусилля були спрямовані на благоустрій міста

22 Жовтня 13:23
Протягом останніх п’яти років значні зусилля були спрямовані на благоустрій міста, здійснення капітальних ремонтів дахів, тротуарів, пішохідних зон, внутрішньобудинкових проїздів. Зокрема, за цей час провели капітальний ремонт доріг на 13 вулицях та провулках, 4 перехрестях; відремонтували тротуари на 17 вулицях та провулках, встановили нові світлофори та «лежачі поліцейські», щоб впорядкувати дорожній рух.
Капітально відремонтували покрівлі на 13 багатоповерхових будинках та 12 об’єктах бюджетно сфери (школи, садочки, музична школа, стоматполіклініка, первинна медицина та інші). Відремонтували 65 ліфтів та запустили 1 новий, всі оснащені диспетчеризацією. Придбали та встановили 15 лічильників обліку теплової енергії у багатоквартирних житлових будинках, 39 контейнерів для сміття.
Влаштували 2 нові водоперепускні споруди, відремонтували 2 мости, 3 каналізаційні колектора та 2 насосні станції, побудували та відновили 7 систем зливової каналізації, нові водогони по 4 вулицях та змінили 4 квартальні каналізаційні мережі.
Виконали роботи з розширення мережі вуличного освітлення та провели реконструкцію діючих мереж: 10 опор зі світильниками, 355 енергозберігаючих світильників, декоративні світильники на перехресті вул. Пушкіна та вул. Першотравневої, біля жіночої консультації, встановлено 2 шафи керування та ще 4 відремонтували.
Провели реконструкцію скверу молодят площі Соборної, Алеї 809-го учбового авіаційного полку парку «Сонячний» у мікрорайоні «Дачний», міського парку та по вул. Паркова: влаштовані паркові доріжки, декоративні світильники, лави для відпочинку, урни для сміття, 11 контактних фігур – тематичні малі архітектурні форми, квітники та декоративні вазони. Побудували фонтан та огорожу у міському парку. Збудували скейт-майданчик, воркаут-майданчик, 4 тренажерних майданчика та 4 майданчика для занять спортом зі штучним покриттям. Встановили 11 дитячих дитячих майданчиків та більше 100 окремих елементів для дітей.
Відремонтували всі пам’ятники загиблим воїнам.
Чат-бот Гаряча лінія