Звернення громадян

Виконавчий комітет Охтирської міської ради 
42700, м.Охтирка, вул.Незалежності,11
Кабінет №6, 1-й поверх
E-mail:  zvern@omvk.sm.ua     телефон: (05446) 4-15-01

 

  Відповідно до статті 5 Закону України “Про звернення громадян” письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Можна також особисто звернутися до керівництва виконавчого комітету Охтирської міської ради відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань.

 

 

Звіти по зверненням громадян

Чат-бот Гаряча лінія