На засіданні комісії розглянуто заяви громадян щодо надання соціальної підтримки

21 Липня 8:23

На засіданні комісії з питань призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян, яка пройшла 20.07.2020 р. під головуванням заступника міського голови Тетяни Коваленко, розглянуто 35 заяв охтирчан щодо надання соціальної підтримки, передбаченої законодавством та прийнято рішення комісії про припинення раніше призначеної житлової субсидії 8 домогосподарствам, які надали недостовірні дані при призначенні житлової субсидії або не повідомили управління соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих осіб.

17 звернень стосувалися призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, 11 заяв про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 7 заяв про внесення в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання.
Рішенням комісії: 4 заявникам було відмовлено у призначенні субсидії, по 31 зверненню прийнято позитивні рішення, виплати будуть здійснюватися відповідно до вимог чинного законодавства.

Чат-бот Гаряча лінія