Секретар міської ради

Секретар міської ради
Нікулін Мирослав Миколайович

Контакти

Адреса:
42700 м. Охтирка, вул. Незалежності, 11, каб.7
Телефон:
(05446) 4-15-06
E-mail: mipnikulin@omvk.sm.ua

Графік прийому

Друга, четверта
п’ятниця місяця
з 14-00 до 16-00
вул. Незалежності, 11
кабінет №13

Телефонна "гаряча" лінія

Друга, четверта п’ятниця  місяця

з 16.00 до 17.00 за телефоном 4-15-06

Громадянство:   України

Число, місяць і рік народження: 08.09.1978

Місце народження: Україна, Сумська область, м.Охтирка

Освіта: вища, освітній ступінь-магістр. У 2006 році закінчив Межрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю “правознавство”, у 2015 році – Національний юридичний університет ім.Ярослава Мудрого, отримавши ступінь магістр

Науковий ступінь, вчене звання:   не має

Нагороди, почесні звання: не має

Прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування: 24.11.2020

Ранг посадової особи місцевого самоврядування: 9 ранг в межах 4 категорії посад

Стаж  служби в органах місцевого самоврядування: не має

Стягнення: не має

Загальний стаж роботи: з 1997 року. Приватний підприємець, юрист, член правління кооперативного підприємства, присяжний суддя Охтирського міськрайонного суду.

 

м.Охтирка, Охтирський район, Сумська область:

вул.Армійська: 2–5А; 7–78, 80, 82, 104, 106–119; 81, 83–101, 105–105А; вул.Батюка: 6А–6Б, 16, 24–32; вул.Незалежності: 2–18, 20, 28–30; вул.Паркова, вул.Чкалова: 27, 29–29А; вул.Ярославського, пл.Соборна, пров.Друкарський; вул.Єлизавети Пелєхової, вул.Кащеєва, пров.Віктора Штагера: 1–2,3, 6–14; пров.Дачний: 1–9; пров.Луговий, пров.Менделєєва, пров.Полковника міліції Кобзаря В.В.; вул. Київська: 51–105, 107–126; пров.Кармелюка, пров.Кутузова, пров.Лісний, пров.Табірний; пров.Юріївський; вул.Заозерна,  вул.Полтавська, вул.Снайпера, пров.Івана Милославського, пров.Прилісний, пров.Снайпера, с.Пристань

Функціональні обов'язки

Відповідно до розподілу обов’язків між міським головою, секретарем ради, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету, розпорядження міського голови

№ 102-ОД – Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету

 

1. Організовує підготовку сесій міської ради, проєктів рішень з питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення проєктів рішень міської ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших законів.

2.Забезпечує своєчасне доведення рішень міської ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує оприлюднення рішень міської ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», забезпечує офіційне оприлюднення рішень міської ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності.

3.За дорученням міського голови координує діяльність постійних та інших комісій міської ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

3.Сприяє депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень.

4.Організовує за дорученням міської ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.

5.Забезпечує зберігання офіційних документів, пов’язаних з діяльністю міської ради, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.

6.Забезпечує оприлюднення затверджених міською радою програм, бюджету, звітів про їх виконання.

7.Забезпечує розміщення на офіційному веб-сайті міської ради в день голосування і збереження протягом необмеженого строку результати поіменних голосувань.

8.Вирішує питання взаємодії міської ради та її виконавчих органів з політичними партіями, органами самоорганізації населення, громадськими організаціями та релігійними громадами, що діють на території міста.

9.Вирішує за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з діяльністю міської ради та її виконавчих органів.

10У межах своїх повноважень безпосередньо координує роботу і сприяє виконанню покладених завдань відділом з організації діяльності ради.

11.Контролює розміщення проєктів рішень міської ради на офіційному сайті Охтирської міської ради.

12.Повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії міської ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради, контролює вчасне та достовірне розміщення вказаної інформації на офіційному сайті Охтирської міської ради.

13.Очолює комісії та інші дорадчі органи при виконавчому комітеті міської ради.

14.Забезпечує виконання доручень міського голови, що віднесені до його компетенції.

 

Підпорядковані підрозділи

Безпосередньо організовує, координує та контролює діяльність відділу з організації діяльності ради.

 

Координує взаємодію виконавчих органів міської ради з Асоціацією міст України, її регіональним відділенням.

Чат-бот Гаряча лінія