Культура – це не лише розваги, це складна цілісність, яка включає в себе знання і вірування, мистецтво і таланти, звичаї і здібності

16 Жовтня 12:02
Культура – це не лише розваги, це складна цілісність, яка включає в себе знання і вірування, мистецтво і таланти, звичаї і здібності, звички і історію, а розвиток усього цього покладається на заклади культури та їх працівників.
Тому в місті протягом останніх років значна увага приділялася покращенню приміщень та матеріально-технічної бази галузі культури. Так, було проведено капітальні ремонтні роботи будівлі центральної дитячої бібліотеки, електромережі в Охтирській дитячій художній школі, першого поверху Охтирської дитячої музичної школи, приміщення хореографічного відділення дитячої музичної школи, вестибюля, коридорів, тамбура та санвузлів у приміщенні філії №1 публічної бібліотеки, поточний ремонт фасаду, даху та приміщення Охтирського краєзнавчого музею. Загальна вартість виконаних робіт складає понад 1,2 млн.грн. коштів міського бюджету.
Також, були придбані меблі, сценічний одяг та взуття, обладнання, музичні інструменти, засоби пожежогасіння тощо. До фондів комунального закладу «Охтирський міський краєзнавчий музей» надійшли картини місцевих художників, поповнюються книжкові фонди бібліотек.
Значна робота проведена для оновлення глядацької зали Охтирського міського центру культури і дозвілля: збудована сцена повноцінного формату, яка оснащена сучасним звуковим та світловим обладнанням, завісою з автоматичним управлінням, проведений ремонт глядацької зали, відремонтовані східці та приміщення за сценою. На дані роботи використано 1,4 млн.грн.
Чат-бот Гаряча лінія