Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів)

13 Серпня 7:26

Відповідно до розпорядження міського голови від 13 липня 2021 року №187-ОД «Про проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів)» та в рамках реалізації Програми  розвитку малого і середнього підприємництва Охтирської міської територіальної громади на 2021-2023 роки з 26 липня 2021 року оголошується конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапів).

У конкурсі можуть приймати участь:

  • юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Охтирської міської територіальної громади не більше двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані на території Охтирської міської територіальної громади, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність на території громади.

Переможці конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову підтримку) за рахунок коштів місцевого бюджету. Розмір гранту складає 80,0 тис.грн.

Для участі в Конкурсі необхідно подати зазначений перелік документів до управління фінансів та економіки Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Петропавлівська, 3, тел. 4-15-16. Документи приймаються протягом 30-ти днів до 24 серпня включно.

З умовами участі у Конкурсі можна ознайомитись за посиланням.

Чат-бот Гаряча лінія