Засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги

21 Липня 8:49

Одноразова матеріальна допомога є одним із видів адресної соціальної допомоги, що надається громадянам, які постійно мешкають на території Охтирської міської об’єднаної територіальної громади та опинилися в скрутному матеріальному становищі через хворобу, стихійне лихо, нещасний випадок, пожежу тощо.

Грошова допомога надається не більше одного разу на рік з урахуванням доходів, матеріального становища заявників та їх сімей, причин скрутного матеріального становища та потреби в допомозі, а також виходячи з можливостей міського бюджету.

20 липня 2020 року в міській раді відбулося засідання комісії з призначення матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету під головуванням заступника міського голови Тетяни КОВАЛЕНКО. Під час засідання розглянуто 5 заяв осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема, через тяжку хворобу. За І півріччя 2020 року комісією розглянуто 55 заяв від жителів міста, 38 особам виділені кошти з міського бюджету на загальну суму 145,5 тис. грн. За рішенням комісії 17 особам відмовлено в наданні матеріальної допомоги.

Чат-бот Гаряча лінія