До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

14 Квітня 14:28
У міській раді відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи під головуванням заступника міського голови Людмили СТАВИЦЬКОЇ за участю представників Охтирської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».
.
Учасники обговорили питання проведення плану міських заходів, затверджених розпорядженням міського голови, у рамках відзначення роковин аварії на ЧАЕС. Ліквідатори наслідків аварії на початку березня порушили клопотання про надання матеріальної допомоги для 1 категорії, закупівлю санаторно-курортних путівок, проведення медичних оглядів.
.
Відповідно до плану міських заходів передбачено:
– впорядкування території та елементи пам’ятника ліквідаторам;
– надання фінансової підтримки Охтирській міській громадській організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;
– проведення мітингу-реквієму.
.
У навчальних закладах громади проходитимуть тематичні заходи. У бібліотеках організують тематичні полиці та книжкові виставки, що висвітлюватимуть участь земляків у ліквідації аварії на ЧАЕС.
Чат-бот Гаряча лінія