ГРОШОВА ДОПОМОГА ОХТИРЧАНАМ ВІД «SAVE THE CHILDREN»
Співпраця команд Охтирської міської ради та міжнародної гуманітарної організації «Save the Children» продовжується реалізацією Програми надання грошової допомоги тим родинам, житло яких постраждало внаслідок нічного ворожого удару 25 квітня 2025 року.
Зараз із робочим візитом в Охтирці знаходяться співробітники «Save the Children», які проводять реєстрацію охтирчан, а саме – мешканців домоволодінь, які зазнали пошкоджень через атаку безпілотниками 25 квітня цього року, і які надали відповідну інформацію головам ОСББ та квартальних комітетів.
Співробітники «Save the Children» на основі попередньо сформованого головами ОСББ та головами квартальних комітетів переліку – допомагають постраждалим жителям громади в оформленні заявок для участі у Програмі грошової допомоги, яка становить 10 800 гривень для кожного члена родини.
Щиро дякуємо міжнародній гуманітарній організації «Save the Children» за підтримку охтирчан, які опинилися в біді, адже вони потребують допомоги для відновлення своїх осель, для налагодження життя після страшної ночі.
Щиро дякуємо і продовжуємо разом працювати для людей!