«В соціальних мережах тільки одні розмови про сміття. А ми вирішили щось зробити …»

20 Серпня 10:17

До заступника  міського голови завітала делегація молодих людей, які вже протягом тижня прибирають сміття в урочищі Ківшар. Вже тиждеь, як Ірина Асіна (учениця 10-Б класу ЗОШ№3), Анна Сергієнко (учениця 10-Б класу ЗОШ№3), Поліна Ігнатченко (учениця 10-Б класу опорного закладу ), Владислав Мірошниченко (студент Сум ДПУ ім.Макаренка), Максим Гузько (студент ХНУРЕ КІУКІ) організовують майже щоденне прибирання сміття в урочищі Ківшар та лісосмугах прилеглих до міста.

«В соціальних мережах тільки одні розмови про сміття. А ми вирішили щось зробити. Взяли рукавиці, мішки для сміття і пішли в Ківшар»- розповідає Ірина Асіна, одна з ініціаторів проведення таких прибирань.

Інформацію про час і місце збору для всіх бажаючих долучитись до прибирання активісти розміщують на своїх сторінках в соцмережах. Сміття не тільки збирають, але й сортують. Наприклад, кришечки з пластикових пляшок передавали в пункти збору сировини для виготовлення протезів. Скло, пластик, дерево – все сортується в різні мішки та передається до пунктів прийому.

Спочатку волонтерської діяльності гроші на вивіз сміття, рукавиці просили в батьків, але постійно так продовжуватись не може й сміття кожного разу все більше. Тому представники активної молоді звернулись за допомогою до заступника міського голови Сергія Мартим’янова.

«Приємно, що молодь нашої громади проявила згуртованість та екологічну свідомість» – зазначив Сергій Володимирович та подякував активістам за їхню громадську позицію й пообіцяв підтримку та допомогу.

Чат-бот Гаряча лінія