В Охтирській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б. Антоненка-Давидовича обладнали STEM-лабораторію з хімії

3 Вересня 10:34

Стрімка еволюція технологій веде до того, що найбільш популярними та перспективними фахівцями станють програмісти, ІТ-фахівці, інженери, професіонали в області високих технологій. У недалекому майбутньому з’являться професії, які зараз навіть уявити важко. Всі вони будуть пов’язані з технологією і високотехнологічним виробництвом на стику з природничими науками.

Саме кабінет хімії є тим місцем у закладі освіти, куди завжди тягнуться учні, де вони можуть отримати знання з природничих дисциплін у повному обсязі, краще пізнати навколишній світ, вивчити закони співіснування і взаємозв’язки людини з природою.

STEM-лабораторія складається з двох приміщень – лекційної аудиторії та лабораторії. У лекційній залі є SMART-панель, за допомогою якої учні можуть не лише бачити, а й будувати на ній. Використовується вона  і як дошка, і як телевізор.

Обладнання STEM-лабораторії дозволяє перейти на новий, більш сучасний рівень викладання  та  залучати дітей до навчально-дослідницької та експериментальної діяльності.

Сподіваємося, що використання сучасного обладнання допоможе  учням закладу бачити не лише формули, а знати, як їх застосовувати на практиці та стати висококласними спеціалістами в обраній галузі.

Чат-бот Гаряча лінія