Від стабільної роботи ліфтів у багатоквартирних житлових  будинках напряму залежить комфорт та безпека наших містян

15 Вересня 13:37
На все впливає час. Не виняток і підйомники, введені в експлуатацію у кращому випадку ще у 90-их роках. Відпрацювавши свій граничний термін, деякі кабінки зупинялися, а решта продовжувала перевозити пасажирів на обладнанні, яке не підлягало серйозному ремонту, й у будь-який момент могло вийти з ладу.
За останні декілька років ситуація кардинально змінилася. В цілому відремонтовано 40 ліфтів, з них 23 зазнали капітального ремонту, який передбачав заміну усіх основних вузлів, лебідок, роликів, тросів, кабельно-провідникової продукції, пускової апаратури. Також повністю відновлюються кабіни, освітлення та інші елементи.
 Цьогоріч новенький ліфт отримали жителі будинку по вул.Армійській, 2. Його “попередник” вдвічі перевищив передбачений термін експлуатації в 25 років та ще й був першим підйомником, встановленим у нашому місті. Облаштовано увесь необхідний комплекс нового сучасного обладнання. Різниця між роботою старого ліфта і нового очевидна. Також проведені роботи з капітального ремонту ліфтів у багатоквартирних житлових будинках по вул. Полтавська, 10Б та Перемоги, 4. З-поміж іншого, повністю замінили обладнання в машинній та шахтовій частинах, станцію управління, двигуни, двері, обшивку, кнопки, освітлення тощо.

 

Чат-бот Гаряча лінія