Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який традиційно щороку відзначається 1 грудня

1 Грудня 12:15

Головна мета дня — звернути увагу суспільства на цю проблему. У перший день зими всіх закликають згадати, яку серйозну загрозу для життя людей несе глобальна проблема. СНІД був офіційно відкритий 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії. Вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року, таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров’я.

Уже традиційно до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відділом молоді та спорту Охтирської міської ради було оголошено конкурс малюнку/плакату на тему «СНІД – небезпека наших днів». Роботи приймалися у двох вікових категоріях: 13-15 років та 16 років і старше та у трьох номінаціях: «Зупинимо СНІД», «Ми обираємо життя», «Не залишайся байдужим». На конкурс було подано 39 робіт від учнів всіх закладів загальної освіти міста, КПНЗ «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук», ДНЗ «Охтирський центр ПТО».

Про результати конкурсу буде повідомлено додатково.

Також напередодні та цього Дня у всіх навчальних закладах нашого міста проводяться інформаційно-просвітницькі акції, тренінги, інформаційні години, у бібліотеках оформлено тематичні книжкові виставки, викладку літератури.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом покликаний підвищити рівень свідомості населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, а також популяризувати здоровий спосіб життя, як важливий життєвий орієнтир для кожного громадянина. Бережіть себе і будьте здорові!

 

Чат-бот Гаряча лінія