Вихованці Охтирської спортивної школи на п’єдесталі пошани Міжнародних змагань

21 Липня 8:07

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа» – заклад позашкільної освіти спортивного профілю, який розпочав свою роботу у 1955 році.

У 2018 році ДЮСШ надано ІІ категорію, що підтверджується кожні чотири роки.

ДЮСШ здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу.

Сьогодні в закладі відкрито десять відділень з видів спорту:  боротьба дзюдо, боротьба самбо,  легка атлетика,  спортивна акробатика,  лижні перегони,  баскетбол,  бокс,  футбол,  теніс,  гандбол. До навчально-тренувальної роботи в 55 групах залучено 599 вихованців.

Навчально-тренувальний процес у закладі здійснюють тренери-викладачі (18 з них штатні, 2 сумісники та 2 суміщення). Серед них три «Майстри спорту України» Єрмоленко О.О., Єрмак В.І., та Єлізарова Л.П.; один «Майстер спорту міжнародного класу» Меєрович Ю.М.

Вихованці закладу у 2020-2021 навчальному році взяли участь у змаганнях різного рівня та досягли гарних результатів не тільки в обласних та Всеукраїнських змаганнях, а й піднялись на п’єдестал пошани на Міжнародних змаганнях.

Про активну діяльність ДЮСШ свідчать вагомі досягнення наших вихованців, лише деякі за 2020-2021 навчальний рік:

чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів 2004-2005р.н. 10.09.2020р. смт. Кароліно-Бугаз Колодяжний Єгор – ІІ місце;

чемпіонат України з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2003р.н. і молодше 19-20.09.2020 м. Луцьк естафета (100+200+300+400) Коваленко Ігор, Романов Максим, Маслюк Нікіта – І місце;

– Всеукраїнський турнір «Дитячий фестиваль з дзюдо» KREMEN CUP серед юнаків та дівчат 2007-2015р.н. 12.09.2020 м. Кременчуг Кісіль Кіра, Закаблук Денис, Марченко Артем, Рогальський Владислав, Рогальський Богдан – І місце, Масло Денис, Рогальський Денис, Тетяненко Ярослав – ІІ місце, Шулиндін Тимофій, Колеснік Максим, Волков Антон, Мазкун Володимир – ІІІ місце;

чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. 18-19.10.2020 м. Івано-Франківськ Романов Максим 400м. – І місце, естафета (100+200+300+400) Романов Максим, Меший Дмитро, Маслюк Нікіта – І місце та встановлення рекорду України  U16 – 2.04.13хв.

чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. 6-8.02.2021 м. Суми естафета (100+200+300+400) Романов Максим – ІІ місце та встановлення нового рекорду Сумської області серед юнаків у приміщенні 2.04.06хв.

– Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті ЗТУ В.А. Березюка серед юнаків та дівчат 2004-2006, 2007-2008, 2009-2010 р.н. 16-17.12.2020 м. Харків Рогальський Богдан, Тетяненко Ярослав – І місце, Закаблук Денис – ІІ місце, Кулакова Ангеліна, Мазкун Володимир, Каменський Ростислав – ІІІ місце;

Зональний чемпіонат України з боксу 15-18.04.2021 м. Харків Калач Максим – ІІІ місце;

– чемпіонат України з самбо серед кадетів 23-25.04.2021 м. Херсон Колодяжний Єгор, Мандрика Ангеліна – ІІІ місце;

– відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Перемоги» серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н. 07.05.2021 м. Суми Мандрика Ангеліна, Смірнова Аліна, Рогальський Богдан, Рогальський Владислав – І місце, Винник Максим, Другов Іван – ІІ місце;

ІІІ літня Гімназіада України з легкої атлетики 11-12.05.2021 м. Івано-Франківськ естафета (100+200+300+400) Романов Максим, Меший Дмитро – ІІ місце, Романов Максим 400м. – ІІ місце;

– чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства 15-16.05.2021 м. Чорноморськ Нестеренко Марія – ІІ місце;

– командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 20-21.05.2021 естафета (4х400) Романов Максим – І місце;

– командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше 23-24.05.2021 м. Львів естафета (100+200+300+400) Романов Максим, Меший Дмитро – ІІІ місце;

– чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат середнього віку 2-4.06.2021 смт. Кароліно-Бугаз Смірнова Аліна, Мазкун Володимир – І місце, Вальченко Валерія – ІІ місце, Мандрика Ангеліна, Закаблук Денис, Рогальський Богдан – ІІІ місце;

– чемпіонат України з пляжного самбо серед молоді 4-5.06.2021 с. Затока Кулакова Ангеліна, Смірнова Аліна, Рогальський Богдан – І місце, Вальченко Валерія, Мазкун Володимир, Рогальський Владислав – ІІ місце, Кіяшко Юліана, Тетяненко Ярослав, Другов Іван – ІІІ місце;

– Міжнародний турнір зі спортивної акробатики «Фортеця» 1-5.06.2021 м. Білгород-дністровське, Спасьонова Поліна, Колесник Дарина – І місце.

Романов Максим входить до резервного складу збірної команди України з легкої атлетики.

Відповідно до положення про «Єдину спортивну класифікацію України» вихованцям Охтирської ДЮСШ були присвоєні спортивні розряди.

 

КМС І розряд ІІ розряд ІІІ розряд І-ІІІ ю.р.
2020-2021 навчальний рік
Всього  

2сп.акр.

6 сп. акр.,

2 дзюдо,

4 самбо,

2 л. атл..

3 сп. акр.,

2 л. атл.,

1 самбо.

4 л. атл.,

1 сп. акр..

157
Чат-бот Гаряча лінія