Міські голови Охтирки

В архівному відділі Охтирської міської ради зберігаються документи постійного зберігання Охтирської міської ради та її виконавчого комітету за 1989-2010 роки включно, в яких є наступні дані про перших керівників міста Охтирка:

 

Рік обрання на посаду Посада Прізвище, ім’я, по-батькові

 

1983-1990 Голова виконкому Охтирської міської Ради народних депутатів Соловей

Борис Захарович

З 04.05.1990 року Голова міської Ради народних депутатів Ситник

Юрій Володимирович

З 16.04.1992 року Голова виконкому, голова міської Ради народних депутатів Коновалов

Олексій Володимирович

З 26.07.1994 року Голова міської Ради народних депутатів Нестеренко

Олексій Григорович

З 22.04.1998 року по 21.07.2000 (дострокове припинення повноважень) Міський голова Нестеренко

Олексій Григорович

З 12.10.2000 року Міський голова Дзюбін

Юрій Леонідович

З 15.04.2002 року Міський голова Демченко

Ірина Іванівна

З 12.04.2006 року

 

Міський голова Демченко

Ірина Іванівна

З 16.11. 2010 року Міський голова Касьяненко  Олег

Володимирович

з 2011 року обов’язки міського голови виконував секретар міської ради Цілуйко

Олександр Володимирович

З 25.05.2014 року Міський голова Алєксєєв

Ігор Юрійович

З 25.10. 2015 року Міський голова Алєксєєв

Ігор Юрійович

З 25.10.2020 року Міський голова Кузьменко

Павло Петрович

 

Чат-бот Гаряча лінія