• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Усі ми рівні, усі ми різні

eye

26

Соціальна реабілітація дітей-інвалідів

img

У рамках спільного соціально-освітнього проекту «Здійнимо мрію разом!»  практичними психологами ОМЦПО-МАН, КУ «ОМЦКРДІ» Левенко Н.С. та Селегень Т.М. проведено корекційне заняття «Усі ми рівні, усі ми різні»

Заняття було направлене на краще розуміння понять про добро. Педагогами запропоновані були такі вправи, як «Твоє ім’я», «Мені приємно тобі сказати…», під час яких діти обирали імена, з якими хотіли б, щоб до них звертались, обмінювалися компліментами, приємними словами, враженнями, емоціями, почуттями. Грали в гру «Чарівний базар», під час якої учасники «купляли» ті якості, якими хотіли б володіти та «продавали» ті, яких би хотіли позбутися. Мета гри була в тому, щоб зрозуміти, що всі люди різні, у кожного свій набір якостей, які не завжди нам подобаються та незважаючи на все це, ми можемо ладнати з іншими людьми. Також дітям була запропонована вправа «Компліменти», під  час якої  вихованці дарували один одному приємні слова та посмішки, обирали із купи фотографій, малюнків і піктограм тільки радісні обличчя.

А найбільше захоплення у дітей викликала  цікава вправа «Складання колективної казки «Подорож у країну добра». Діти рекомендували героїв казки, кожен вихованець придумував по декілька речень до колективної казки, а психологи слідкували за тим, щоб казка вийшла цікавою та пізнавальною.

Підсумком корекційного заняття було виготовлення колажу на ватмані «Дружні долоньки». 

Діти втілили всі свої творчі ідеї та залишились дуже задоволені цікавим заняттям, а головне - багато вражень, емоцій та корисних знань.

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 30/11/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію