• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Весняні канікули для особливих дітей

eye

103

Соціальна реабілітація дітей-інвалідів

img

Весело та змістовно пройшли весняні канікули дітей, вихованців Охтирського міського центру комплексної реабілітації для дітей з  інвалідністю

   Педагоги центру організували цікаве та змістовне дозвілля вихованців у період весняних канікул. З метою максимального охопленням  дітьми реабілітаційним  процесом, захоплення цікавою справою, виховання почуття патріотизму, відповідальності і культури поведінки, педагогами центру   розроблено план різноманітного спрямування. Заходи охоплювали різні сфери діяльності дітей, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку вихованців.

  Так, діти із задоволенням займалися у гуртках Скарбничка та Домашні справи, із вчителем із трудового навчання,,освоювали  цікаву техніку Пап’є-маше та виготовляли вироби, вивчили особливості пошарової техніки і поетапно(це займає не один день) виконували роботу. Робота з Пап’є Маше заспокоює,допомагає зосередитися на процесі і відпочити від повсякденних турбот,розвиває творче мислення. Оскільки працювати в цій техніці не важко,а готові вироби виходять міцними,барвистими і легкими,то бажання творити у дітей з’являється  знов і знов!

  З метою формування у дітей почуття гумору та з нагоди святкування Дня сміху 1 квітня у центрі відбулося  свято веселих посмішок та щирих знайомств. З дітьми групи старшого шкільного віку провели конкурс на кращий жарт. Діти разом з педагогами розповідали вірші та гуморески, розгадували кросворд, брали участь в іграх та конкурсах „Продовжи прислів'я-приказку”, „Нагодуй друга”, „Хто найспритніший”, „Так чи ні”, „Веселі матрійки”. З задоволенням співали та інсценували жартівливу пісню „Веселі звірята”. Разом жартували, сміялися, веселилися. Всі отримали позитивний настрій, заряд бадьорості задоволення на цілий день. Проведений захід покликаний піднести настрій та емоційний стан підопічних установи

  З метою розвитку пізнавальних та творчих здібностей були проведені як індивідуальні так і групові корекційно-розвиваючі заняття з працівниками центру з розвитку комунікативних збібностей, основних соціальних навичок та профорієнтації.

  Також, проводилися заняття з ритміки та гри на гітарі за підтримки учнівської молодді з Охтирського міського центру позашкільної освіти «Мала академія наук» під керівництвом Максима Науменка. Учні знайомлять вихованців з музичними інструментами, показували, як вони звучать та вчили гри на них. Подібні заняття для дітей з особливими освітніми потребами є дуже корисними та відіграють велике значення у  їхній соціалізації.

  Вихованці Охтирського міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю відвідали майстер-класс з приготування піци. Під чуйним керівництвом професійного піцойоло діти з цікавістю та неабияким ентузіазмом розпочали роботу, дізналися секрети приготування справжньої піци, розкатували тісто розподіляючи начинку, та отримують корисні поради щодо випікання цієї популярної страви. По закінченню заходу діти були радісні та неймовірно задоволені проведеним часом.

  Отже, всі заходи вийшли яскравими, насиченими. Колектив центру завжди підтримує веселий та бадьорий настрій вихованців та сприяє розвитку затишної та домашньої атмосфери.

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 30/11/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію