• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

День вишиванки для дітей з особливими потребами

eye

14

Соціальна реабілітація дітей-інвалідів

img

«Вишиванка – це наша національна гордість» - під таким гаслом у  міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося свято присвячене дню Вишиванки

З метою поглибити знання дітей про значення сорочки в житті українського народу, ознайомити з символікою української вишивки, сприяти розвитку пізнавальних інтересів дітей, виховувати шанобливе ставлення до національних традицій, викликати душевну потребу берегти вишивку, як сімейний скарб, була підготовлена насичена програма заходу.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

Дрес-кодом дня стала вишиванка і весь заклад замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. 

Діти розповідали  вірші, співали українські  пісні про рідну землю та її символи. Цікаво було почути легенду про вишиванку. Діти із задоволенням грали в національні ігри, розгадували загадки, розглядали традиційний одяг та  виконували таночки: «Ой, є в лісі калина», «Кривий таночок» та інші. Завершилося свято дискотекою виключно з українських пісень в сучасній обробці.

Проведення такого свята корисне та необхідне, вихованці  центру разом зі своїми батьками  відчули себе справжніми українцями.

Подібні заходи формують у дітей почуття прекрасного, вселяють в душі маленьких українців тільки найкращі почуття, наповнюють їх споконвічною могутньою силою українського народу.

Тож носімо на долю і щастя наш оберіг – вишиванку! 

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 30/11/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію