ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Клінічний санаторій ім. Горького ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" надає послуги з психологічної реабілітації

eye

6

Соціальний захист

img

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, затвердженого постановою від 27.12.2017 р. КМУ № 1057, управлінням проводиться робота щодо визначення суб’єктів надання послуг з психологічної операції.

Рішенням комісії з відбору суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації від 02.09.2019 Протокол № 7 ДП «Клінічний санаторій ім. Горького» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» включено до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації. 

ДП «Клінічний санаторій ім. Горького» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» знаходиться за адресою  м. Одеса, Фонтанська дорога, 165. Послуги з психологічної реабілітації передбачають психологічну просвіту, індивідуальне консультування, психологічну діагностику, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (групова та індивідуальна терапія), профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини, тощо. Санаторій має багаторічний досвід надання лікувальних послуг за різними напрямками санаторно-курортного лікування, кваліфікований медичний персонал із досвідом роботи  з різними категоріями населення, в тому числі і учасниками АТО. Додатково надаються такі процедури: басейн, масаж, фізіотерапевтичні процедури.  Відповідно до поданих документів приміщення відповідають санітарним нормам та вимогам правил пожежної безпеки,  забезпечується дотримання фізіологічних (медичних) норм харчування. Тривалість проходження психологічної реабілітації – 18 днів.

Для отримання направлення на психологічну реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок  війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції. 

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1, каб. 1, або за телефоном 4-15-38.

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

Клінічний санаторій ім. Горького ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" надає послуги з психологічної реабілітації

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної...

eye

7

Соціальний захист

09 вересня 2019 17:00

Про порядок виплати грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування чорнобильцям

Управління соціального захисту населення нагадує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016р. №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», у 202

eye

13

Соціальний захист

06 вересня 2019 15:50

Соціальні допомоги від Фонду

Надання матеріального забезпечення застрахованим особам, тобто працюючим, та членам їх сімей є одним з пріоритетних напрямів роботи Фонду соціального страхування України

eye

7

Соціальний захист

05 вересня 2019 16:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію