• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Насичені весняні канікули в центрі реабілітаціі дітей-інвалідів

eye

6

Соціальна реабілітація дітей-інвалідів

img

Працівники Охтирського міського центру соціальної реабілітації дітей організували цікаве та змістовне дозвілля вихованців у період весняних канікул

З метою захоплення дітей цікавою справою, виховання почуття патріотизму, відповідальності і культури поведінки, залучення до здорового способу життя були розроблені програми різноманітного спрямування.

Канікули та відпочинок люблять і діти, і дорослі. Вся робота проведена у Центрі в період весняних канікул була направлена на максимальну залученість дітей до реабілітаційного процесу. Заходи охоплювали різні сфери діяльності дітей, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку вихованців.

Діти реабілітаційного центру взяли участь у тематичному тижні, кожен день якого був незвичайним та цікавим. 

26 березня - в «День малюнку», проведена бесіда «Моя родина – найкраща», організований конкурс малюнків «Родинне дерево». Педагоги центру розповіли дітям про прислів’я, приказки про сім’ю. В кінці дня була проведена музична година з розучуванням пісень та водили хороводи.

Вівторок 27 березня запам’ятався дітям, як «День української народної казки». Для дітей проведена розважальна програма «В гості казка завітала», діти читали казки в ролях, брали участь у вікторинах, іграх. Організована робота в гуртку, аплікація «Мій улюбленій казковій герой». Психологами центру були проведені заняття з казкотерапіі та музикотерапії.

Кожен день був незвичайний та цікавим, особливо діткам запам’ятався «День талантів», який відбувся 28 березня. Діти із задоволенням взяли участь у розважально-ігровій програмі. В плані заходу: конкурс солістів, танцювальний марафон, конкурс читців «Продекламуй вірш». Спортивно – розважальна програма «Веселі старти», які сприяли формуванню почуття взаємодопомоги, співпраці в колективі, відповідальності і були спрямовані на розвиток спритності, швидкості та витривалості. Цього ж дня до реабілітаційного Центру завітали представники громадської молодіжної організаці «ФРІ» з майстер-класом «Весняна композиція" .

29 березня для дітей реабілітаційного центру був проведений «День християнських свят -вербна неділя». Педагогами центру проведена бесіда про історію виникнення свята, цікаві факти, звичаї, традиції святкування. Практичний психолог поговорила з дітками на тему «Як святкують свято Вербної неділі у твоїй сімї». Дітям уважно слухали інформацію та щось нове одне від одного. Була організована робота в гуртку.

З метою розвитку пізнавальних інтересів, творчих здібностей були проведені майстер-класи «Вербова гілочка» та «Казка в гості завітала»

30 березня в «День здоров’я» дітям провели бесіду на тему: «Про здоров’я треба знати, про здоровя треба дбати…», метою якого була пропаганда здорового способу життя. Для дітей проведено тренінг «Бережіть здоров’я з малечку», діти разом з психологом створювали колаж здорового способу. В режимі дня проведено заходи, що яскраво відобразили спортивний настрій та фізичну підготовленість дітей, спритність, швидкість та вправність у виконанні поставлених завдань. Вихователями була проведена бесіда про важливість занять спорту для здоров’я та фізичного розвитку дітей. Розказали про людей з фізичними вадами, які не втратили віру в себе і надію стати гідним членом нашого суспільства. Діти переглянули фото матеріали про українських параолімпійців. Під час бесіди всі дійшли думки, що таких людей треба поважати та брати з них приклад.

Всі заходи вийшли яскравими, насиченими та справжніми. Колектив центру завжди підтримує веселий та бадьорий настрій вихованців та сприяє розвитку затишної та домашньої атмосфери.

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 30/11/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію