ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Про Порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі

eye

5

Соціальний захист

img

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року, з 1 жовтня 2019 року передбачено 2 форми надання пільг: безготівкова і готівкова.

У безготівковій формі виплата розрахованої суми пільги здійснюватиметься шляхом перерахування коштів на рахунок АТ «Ощадбанк». АТ «Ощадбанк» щомісяця здійснює перерахування коштів загальними сумами з рахунку для виплати пільг на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг та інформує пільговика про стан розрахунків за послуги шляхом надсилання йому смс - повідомлення.

Перерахування коштів за послуги (витрати) здійснюється у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії на опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком.

За заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви управлінню соціального захисту населення. У разі виникнення заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного місяця здійснюється у безготівковій формі.

Розмір пільги розраховуватиметься управлінням соціального захисту населення щомісячно, враховуючи розмір пільги, кількість осіб, які мають право на пільгу, соціальні нормативи на житлово-комунальні послуги.

Пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміна складу сім'ї, зміна паспорта, одруження, розлучення, народження дитини, зміна номера мобільного телефону та ін.). Суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, повертаються ним до державного бюджету.

З метою правильності та своєчасності нарахування коштів пільговики (ветерани війни, діти війни, багатодітні сім’ї, особи, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи та ін.), які у 2019 році ще не звертались до управління соціального захисту населення,  повинні уточнити  дані в своїй  особовій справі, надавши наступні документи: довідку про склад сім'ї, дані на зареєстрованих з пільговиком осіб (паспорта, ідентифікаційні номера, свідоцтва про народження дітей), технічний паспорт на будинок, будинкову книгу та обов'язково вказати номер мобільного телефону. Цю інформацію необхідно надати до відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Охтирської міської ради за адресою вул. Перемоги, 1, кабінет 1.

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

Про Порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі

Урядом України прийнято рішення про надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

eye

6

Соціальний захист

12 серпня 2019 17:05

Комісія з питань призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян

08.08.2019 року відбулося засідання комісії з питань призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян під головуванням заступника міського голови Тетяни КОВАЛЕНКО

eye

7

Соціальний захист

09 серпня 2019 15:23

Про включення Медичного центру "Нові Санжари" Національної Гвардії України до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної...

eye

106

Соціальний захист

15 травня 2019 11:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію